Adres: Tunus Caddesi No:6/11, Kavaklıdere, ÇANKAYA-ANKARA (Atatürk Bulvarından: TESK Yanı, Meclis Karşısı)

Tel/Faks: +90 (312) 417 69 75     Cep: +90 555 328 50 35         Cep: +90 533 442 06 86         e-posta: kultur-tercume@hotmail.com   

Anasayfa
Anasayfa
Startseite
Home
Anasayfa
Kültür Tercüme - Vize ve Eğitim Danışmanlık
memnuniyetiniz öncelikli kazancımızdır...
Anasayfa

Bu kısımda fiyatların oluşumuna dair ufak bir bilgi notu. Elbette müşterilerimiz için çeviri / çevirilerin fiyatı en önemli etken değildir, ancak yaptığı yatırımı da tartmak durumundadır. Göze çarpar derecede düşük fiyatta müşteri pek çok nedenden ötürü kendi çıkarı açısından dikkatli olmalıdır. Çevirmenlerin kalifikasyonuna ve çevirinin kalitesine dikkat ediniz.

 

Daimi Müşterilerimiz için İndirim:

Müşterilerimizle sık sık birlikte çalışmak her iki taraf için de büyük avantajlar sağlar. Çeviri yapılan alana ve bu alana ait terminolojiye gittikçe hakim oluruz. Terimler, her müşteri için özel oluşturulan Terminoloji Veri Bankasında kaydedilir. Bu bireysel veri bankası her siparişle daha da büyür. Böylelikle kalite artar ve aynı zamanda bir siparişten diğer siparişe daha etkin çalışabiliriz. Müşterilerimize bu şekilde uygun bir indirim yapabilmekteyiz. Müşterimiz olmakla sadece siparişinize verdiğimiz uygun fiyattan ve işlemin çabucak yerine getirilmesinden değil, aynı zamanda bağdaşık bir dil, sabit bir terminoloji vs. gibi avantajlardan da yararlanacaksınız.      

 

Fiyatlandırma